Ozonowanie

Certyfikowane Ozonowanie i Zamgławianie ULV

Ozonujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy, bezpiecznych generatorów ozonu wyprodukowanych przez Laboratorium Naukowo - Wdrożeniowe KORONA. Po zakończeniu ozonowania wystawiamy certyfikat i zostawiamy stosowną dokumentację.

Ozonowanie pomieszczeń użyteczności publicznej powoli staje się standardem. Ozonowanie jest uznawane przez Sanepid za proces dezynfekcyjny. Ozonując powietrze w pomieszczniu dezynfekujemy przy okazji również powierzchnię przedmiotów takich jak meble, klamki, wykładziny, materace itp. Przynosi to wymierne oszczędności finansowe i korzyści zdrowotne, gdyż pozwala ograniczyć ilości stosowanych środków chemicznych. Ozonowanie znacząco skraca czas niezbędny do wykonania dezynfekcji i jest skuteczniejsze niż samodzielnie przeprowadzona dezynfekcja środkami chemicznymi.

Ozonowanie

ozonowanie3

Dezynfekcja, dekontaminacja, deodoryzacja

Cierpisz na alergię? A może Twoje dziecko? Atakują Was infekcje układu oddechowego częściej niż innych? Źle śpisz? Masz w domu zapach stęchlizny?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś(a)ś twierdząco, to jest więcej niż pewne, że w Twoim prywatnym świecie, domu, biurze, aucie itp. mieszkają pasożyty, grzyby, pleśń, roztocza, wirusy, zarazki, bakterie chorobotwórcze, wirusy, drobnoustroje, alergeny, wolne rodniki... i dzień po dniu zabierają Ci zdrowie.
Nawet jeśli często sprzątasz swoje mieszkanie, to i tak nie pokonasz roztoczy i innych drobnoustrojów chorobotwórczych.

OZONOWANIE to skuteczna, sprawdzona i naturalna metoda dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, w 100% bezpieczna, bez skutków ubocznych!

Ile kosztuje ozonowanie

Cena ozonowania ustalana jest indywidualnie w zależności od powierzchni oraz celu dezynfekcji. Przy dużych powierzchniach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Jak długo trwa ozonowanie?

Ozonowanie to usługa ekspresowa. Proces ozonowania trwa od 30 do 60 minut (auto osobowe) i zwykle od 2 do 4 godzin w przypadku pomieszczeń, w zależności od kubatury.

DLACZEGO WARTO

ozonowanie2

Usuwanie drobnoustrojów i alergenów

Ozonowanie to naturalna metoda dezynfekcji, bez użycia środków cheminczych. Ozon jest gazem powstającym w środowisku naturalnym i wykazuje bardzo silne działanie wirusobójcze, bakteriobójcze oraz grzybobójcze. Ozon jest około 100 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy w działaniu niż chlor. Ozon uznany jest przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek do odkarzania mikrobiologicznego wnętrz. Po ozonowaniu z pomieszczenia można korzystać zaraz po przewietrzeniu.

Ozonowanie pozlwa pozbyć się nieprzyjmnych zapachów w pomieszczeniach (dym papierosowy, pot, zgniłe owoce i warzywa, spalenizna, stęchlizna, zapach zwierząt, farb, klejów itp.). Zabija roztocza i alergeny, usuwa insekty i gryzonie, likwidauje niebezpieczne mikroorganizmy i pozwala na skuteczne pozbycie się bakterii, wirusów, na przykład po chorych osobach (grypa)!

  • usuwanie wirusów (w tym Koronawirusa)
  • usuwanie bakterii
  • usuwanie zarodków grzybów
  • usuwanie alergenów
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Ozonowanie to szybki, skuteczny i niedrogi sposób na czysty dom, biuro, samochód.

 

CO OZONUJEMY

ozonowanie1

Ozonowanie Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto i okolice

1

Budynki Oświatowe

Ozonowanie szkół, przedszkoli, żłobków

2

Budynki Prywatne

Ozonowanie mieszkań, domów, piwnic

3

Budynki Publiczne

Ozonowanie urzędów i instytucji publicznych

4

Obiekty Gastronomiczne

Ozonowanie restauracji, kawiarni, barów

5

Obiekty Noclegowe

Ozonowanie hoteli i pensjonatów

6

Obiekty Firmowe

Ozonowanie biur i magazynów

7

Obiekty Sportowe

Ozonowanie siłowni, klubów, szatni

8

Motoryzacja

Ozonowanie samochodów i układów klimatyzacji (osobowe, ciężarowe, autobusy, autokary, kampery, jachty)

9

Obiekty Usługowe

Ozonowanie gabinetów kosmetycznych, salonów fryzjerskich

10

Obiekty Medyczne

Ozonowanie gabinetów lekarskich i stomatologicznych

Osoby zainteresowane Ozonowaniem prosimy o kontakt

tel: 607-310-702


?

Masz pytania? Zadzwoń, Zapytaj
Zamów busa lub autokar!


tel. 725-152-014
tel.
607-310-702


Zainteresowanych prosimy o kontakt

Call Now Button